Mezunlarımızdan Altınbaş Üniversitesi

Bizi bir de mezunlarımızdan dinleyin!

abdulwahid

 

Abdul Wahid Abro
2016 Mezunu, Uluslararası Lojistik Yönetimi

Şimdi, tezli MBA derecesini elde etme peşinde koşarken, aynı zamanda İstanbul'da bulunan bir altın üreticisi için Araştırma ve Geliştirme Uzmanı olarak çalışmakta. Abdul, ilk grup içerisinde Co-op programını Transal Shipping'de (Altınbaş şirketler grubundan biri) başarıyla tamamlayan tek öğrenciydi.  
        

 “Çalışma deneyimim zenginleştirici, eğlenceli ve zorlayıcıydı.” İletişim becerilerimi ve kendimi yansıtma gücümü gerçekten geliştiren çeşitli kültürlerden ve tecrübelerden insanlarla tanıştım. Ve hiç şüphesiz, bunun kişiliğim ve kariyerim üzerinde büyük bir etkisi oldu.”

 

musty

 

Mustapha Olanrewaju Balogun
2016 Mezunu, İşletme

Mustapha 2016 yılında İşletme Lisans derecesini elde etti. Şimdi mezun olmadan önce planladığı çeşitli sektörlerde çalışmakta. Unique Vibrant Ventures'da etkinlik yönetici olarak çalışıyor. Ayrıca, kendisi uluslararası firmalar için, şirketler tarafından (esas olarak ithalat ve ihracat) talep edilen malların / hammaddelerin distribütörü / tedarikçisi olarak çalışan bir serbest meslek erbabıdır. Aynı zamanda da çiftliği olan bir girişimci. Gelecek yıl, bir yıl içerisinde hazır olmasını umduğu yeni bir envanter üzerinde çalışacak. Mustapha ülkesine, kıtasına ve tüm dünyaya faydalı olacak projeler üzerinde çalışmakta. Onu halka duyurmasını bekleyemeyiz.

“Altınbaş Üniversitesi'ndeki öğrenimim sırasında hep kendimi evimde hissettim ve benimkine pek benzemeyen geleneklere uyum sağladım. Yurtdışındaki zamanım da hem kişisel hem de akademik anlamda gelişmeme yardımcı oldu. Altınbaş Üniversitesi'ndeki eğitimim bana karmaşık durumlarda nüansları nasıl bulacağımı ve daha derin, daha ayrıntılı açıklamalar aramayı öğretti. ”

 

Recent Posts

Whatsapp