ULUSLARARASI OFİS PERSONELİ

Uluslararası Ofis, Altınbaş Üniversitesi'nin tüm uluslararası faaliyetlerinizin merkez koordinasyonunu sağlar. Ofisin sorumlulukları aşağıda belirtilmiştir;

  • Üniversitenin uluslararası alanda temsil edilmesi,
  • Üniversitenin uluslararası temsili,
  • Üniversitenin uluslararasılaşmasına katkıda bulunmak, 
  • Uluslararası öğrenci temini,
  • Uluslararası öğrenciler için destek ve danışma hizmeti sağlamak.

Websitemizde bulamadığınız bilgiler için Ofisle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. 

 

İletişim Kişisi

Görevi

İletişim Bilgileri

Şenay Gümüş

Genel Sekreter

E-posta: 
senay.gumus@altinbas.edu.tr 
Tel: +90 212 604 01 00/1128
Fax: +90 212 445 92 55

Merve Atcıyurt

Uluslararası Ofis Daire Başkanı

E-posta: 
merve.atciyurt1@altinbas.edu.tr 
Tel: +90 212 604 01 00/1181
Fax: +90 212 445 92 55

Emre Ciner

Uluslararası Ofis Yönetmeni

E-posta 
emre.ciner@altinbas.edu.tr 
Tel: +90 212 604 01 00/1175
Fax: +90 212 445 92 55

Ahmad Muhammad Faraj

Uluslararası Ofis Yönetmeni

E-posta: ahmad.alfaraj@altinbas.edu.tr
Tel: +90 212 604 01 00/1178
Fax: +90 212 445 92 55

Gözde Özge Ertaş

Uluslararası Ofis Kıdemli Uzmanı

E-posta: gozde.ertas@altinbas.edu.tr 
Tel: +90 212 604 01 00/1171
Fax: +90 212 445 92 55

İntisar Therar Magdal

Uluslararası Ofis Uzmanı

E-posta: intisar.magdal@altinbas.edu.tr
Tel: +90 212 604 01 00/1182
Fax: +90 212 445 92 55

Efe Akan

Uluslararası Ofis Uzmanı

E-posta:efe.akan@altinbas.edu.tr

Tel: +90 212 604 01 00/2340
Fax: +90 212 445 92 55

 

Zeynalabdin Taghiyev

Uluslararası Ofis Uzman Yardımcısı

E-posta: zeynalabdin.taghiyev@altinbas.edu.tr

Tel: +90 212 604 01 00/1183
Fax: +90 212 445 92 55

 

Nargiz Zulfugarova

Uluslararası Ofis Uzman Yardımcısı

E-posta: nargiz.zulfugarova@altinbas.edu.tr

Tel: +90 212 604 01 00/1189
Fax: +90 212 445 92 55

Mahsa Mehrangiz

Uluslararası Ofis Uzman Yardımcısı

E-posta: mahsa.mehrangiz@altinbas.edu.tr

Tel: +90 212 604 01 00/1219
Fax: +90 212 445 92 55

Omar Tazi

Uluslararası Ofis Uzman Yardımcısı

E-posta: omar.tazi@altinbas.edu.tr

Tel: +90 212 604 01 00/1179

Fax: +90 212 445 92 55

 

 

Recent Posts

Whatsapp