Kampüslerimiz

campus graphic

Mahmutbey Kampüsü

Kampüs, sadece eğitim için değil; öğrencilerin sosyal ve kültürel hayatlarını zenginleştirmeye elverişli şekilde tasarlanmıştır. Bu bağlamda kampüs, uluslararası konferanslar, uzman sohbetleri, konserler, festivaller ve sergiler gibi etkinliklerin düzenlenebileceği birçok olanağa sahiptir.
 

Kütüphane: Altınbaş Üniversitesinin ana kütüphanesi zengin bir kitap ve süreli yayın koleksiyonuna sahiptir. Dünya çapında veritabanlarına giriş imkanı sağlar. Bilimsel ve entelektüel aktiviteleri destekleyen ve uluslararası standartlarda son teknolojiyi sağlayan modern bir kütüphane olmak için hızla ilerlemektedir. 

Sağlık Merkezi: Altınbaş Üniversitei'nin Sağlık Merkezi doktor, hemşire ve tam donanımlı bir klinik ile ile çalışma saatleri boyunca hizmet vermektedir.

Psikoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi: Merkez, yetişkinlere, çiftlere, çocuklara, ergenlik çağındaki bireylere ve ailelere danışma servisi vermektedir. Ayrıca, eğitim faaliyetleri, klinik ölçüm ve değerlendirme, grup terapileri, seminerler ve bilimsel araştırma faaliyetleri yürütür.

Spor Merkezi ve Staydum: Altınbaş Üniversitesi, rekabetçi takım sporlarına katılmak ve fiziki olarak en gelişmiş şekilde kalmak için öğrencilerine birçok eşsiz ve heyecanlı fırsatı fünya çapında bir idman merkezi ile sağlar. 

Adres: Mahmutbey Mahallesi, Dilmenler Caddesi Mahmutbey Yerleşkesi No:26, 34218 Bağcılar/İstanbul 

 

Bakırköy Kampüsü

Bakırköy, diğer vakıf üniversiteleri arasında en geniş sağlık bilimleri kampüsüne ev sahipliği yapmaktadır. Bünyesinde; Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık Fakültelerini ve Diş Hastanesini barındırır. Bakırköy'ün merkez bir noktasında, restoranları ve alışveriş merkezleri ile canlı bir bölgesinde yer almaktadır. Kampüsün hemen yanında birçok özel konaklama seçeneği bulunmaktadır. Öğrenci ağımızla, dairelerini sizinle paylaşmak isteyebilecek öğrenciler bulmanız için size yardımcı olabiliriz.

Adres: Kartaltepe Mah. İncirli cad. No:11 Bakırköy / İstanbul 

 

Gayrettepe Kampüsü

Gayrettepe Kampüsü şehrin merkezinde; İşletme, Hukuk, Güzel Sanatlar, Uygulamalı Bilimler Fakültesi ve Sosyal Bilimler Enstitüsüne ev sahipliği yapmaktadır. 

Bu kampüs, İstanbul'un kalbinde sosyal ve kültürel aktivitelere; şehirdeki en yeni Türk ve Dünya mutfağı restoranlarına kolayca erişilebilen bir bölgede yer almaktadır. Pek çok çokuluslu firmanın ana merkezi Gayrettepe'de yer alır. Gökyüzüne baktığınızda, gökdelenlerin etrafınızı sardığı bir geleceği hayal edebilirsiniz. Boğazın göz alıcı manzarasını arkadaşlarınızla izlemek için Beşiktaş'a kısa bir gezinti yapmayı unutmayın. 

Gayrettepe’deki kampüsümüzün merkezi bir konumda olması nedeniyle, kampüs etrafında birçok özel konaklama seçeneği bulabilirsiniz. Dairesini paylaşmak isteyen öğrencilerle aranızda iletişim kurabiliriz.

Adres: Büyükdere caddesi, No: 147 Esentepe / İstanbul 

Recent Posts

Whatsapp